רשת עולם הגלגלים - אופניים חשמליים
צור קשר:
נשמח לעמוד לשירותכם ולקבוע פגישה מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
מאמרים:
 
בשנים האחרונות, רואים יותר ויותר אנשים המתבססים על אופניים חשמליות כפתרון ניידות יעיל, לא פעם על חשבון המכונית הפרטית. האופניים מגלמות בתוכם שורה ארוכה של יתרונות, הנוגעים למחיר, לאפשרות להתחמק מפקקים, לחוויית הרכיבה עצמה וכיוצא בזה. אלא שדומה שבכוחן של אופניים חשמליות מתקפלות לקחת את כל היתרונות מספר צעדים קדימה. הנה כל מה שחשוב שתדעו עליהן.

על היתרונות שבקיפול
לא קשה להבין מדוע אופניים חשמליות מתקפלות מהוות רכישה מצוינת, וצריכות לקבל עדיפות על פני דגמים אחרים של אופניים מהסוג הזה. אופן הקיפול עצמו תלוי במאפיינים של דגם ספציפי, אם כי הצורך בהנדסת אנוש יעילה הביא לדגמים הניתנים לקיפול תוך פרק זמן מינימלי לכל הדעות. הקיפול של אופניים חשמליות smart, למשל, נעשה תוך לא יותר מאשר שניות בודדות.

הקיפול, וזו נקודה משמעותית נוספת, מאפשר להפוך את אופן השימוש באופניים ליעיל פי כמה. אופניים חשמליות מתקפלות ניתן להכניס לתוך הרכב, ובכך לשלב אותן עם פתרונות תחבורה אחרית (פתרון מצוין בהתחשב בכל שלאופניים החשמליות, מתקדמות ככל שיהיו, טווח קילומטרים מוגבל): דגמים דוגמת אופניים חשמליות green bike נכנסים לתא המטען של הרכב, כשעוד נשאר מקום רב לפריטים נוספים.

כך עושים זאת נכון
הכתובת העיקרית למציאת אופניים חשמליות מתקפלות, כמובן, היא חברות המשווקות אופניים מהסוג הזה, כאשר ניתן גם להסב אופניים רגילות כך שיהיו חשמליות. העובדה היא שמוצע כיום מגוון אינסופי של דגמים, שההבדלים ביניהם לא בהכרח בהירים לרוכב האופניים הממוצע: לראיה, יש הבדל מהותי בין אופניים חשמליות 36v לבין כאלה שמתח הסוללה שלהם הוא 24v, או 48v.

כתוצאה מכל אלה, מומלץ לסקור את מאפייני הדגמים טרם הרכישה, או לחילופין להיעזר בחוות הדעת של גורמים מקצועיים בתחום, שיוכלו לכוון לעבר הדגם המתאים ביותר לצרכים הספציפיים, או אפילו לתקציב שניתן להקדיש לרכישה.     
           
מוזמנים לקרוא בנוסף:
אופניים חשמליים זולים