רשת עולם הגלגלים - אופניים חשמליים
צור קשר:
נשמח לעמוד לשירותכם ולקבוע פגישה מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
מאמרים:
 
בשנים האחרונות, הפופולאריות של אופניים חשמליים עלתה פלאים, וזאת עקב רשימה ארוכה מאד של יתרונות: המחיר, למשל, שזול בצורה משמעותית מפתרונות תחבורה אחרים. אלא שגם אם ניתן לטעון כי מחיר אופניים חשמליים יכלול לרוב ארבע ספרות, בפועל יש פערים משמעותיים בין הדגמים, או אפילו בין החברות המוכרות אופניים מהסוג הזה.

אז איך מוצאים אופניים חשמליים זולים? באם אתם מעוניינים לרכוש אופניים חשמליות בחדרה, בחיפה, בתל אביב או בכל מקום אחר על מפת ישראל, הנה מספר דגשים שחשוב לתת עליהם את הדעת.

המאפיינים המשפיעים על המחיר
לא קשה להבין מדוע המפרט הטכני של אופניים חשמליים הוא זה שיגדיר, במידה לא מבוטלת, את המחיר שיידרש עליהם. בין השאר, מדובר כאן על משתנים דוגמת סוג המנוע, עוצמתו ומיקומו, מתח המערכת החשמלית, קוטר הגלגלים, מערכות העזר וכיוצא בזה.

שימו לב, יחד עם זאת, שהמחיר אינו חזות הכול: אופניים חשמליים זולים במיוחד יהיו מצוידות במתח סוללה של 24v "בלבד", אך יהיו מוגבלים מבחינת המרחקים שניתן לגמוע איתם, או לחילופין יהיו בעלי חיי סוללה קצרים. מומלץ, מהבחינה הזו, להעדיף דגמים יקרים יותר, של 36v ומעלה.

חשיבותה של השוואת מחירים
באם אתם מעוניינים לרכוש אופניים חשמליים זולים, חשוב שתסקרו את שדה המשחק – עם דגש על אזור המגורים שלכם. הנחת היסוד היא שייתכנו פערי מחירים בין חנויות שונות באותו אזור. באם הרצון שלכם הוא למצוא חנויות המציעות למכירה אופניים חשמליות בנתניה, למשל, מומלץ לקבל הצעות מחיר ממספר חנויות לפחות.

פערים משמעותיים במחירים בין חנויות, אפילו כאשר המדובר הוא באותו דגם בדיוק, ייתכנו גם ייתכנו. במקרה של אופניים חשמליות השוואת מחירים עשויה לחסוך מאות, או אפילו אלפי, שקלים, ולכן מומלץ שלא לוותר עליה. האינטרנט מאפשר לעשות כיום לא מעט בירורים בדרך למציאת אופניים חשמליים זולים ומשתלמים, וניתן בהחלט להיעזר בו.     
           
מוזמנים לקרוא בנוסף:
אופניים חשמליות זולות